O Żabkach

Powstaliśmy jako pierwsi w Grójcu. Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Z myślą o maluchach

Wesołe Żabki istnieją od 1 września 2010 roku

Jest to pierwsza placówka w Grójcu która powstała z myślą o najmłodszych, przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Mamy 2 grupy, dzielimy dzieci wg. wieku oraz indywidualnych potrzeb.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00

Osoby pracujące u nas to najprawdziwsze Ciocie, ciepłe, miłe, serdeczne osoby, dla których praca z dziećmi to pasja. Kwalifikacje oraz doświadczenie, które posiadamy pomagają nam sprostać codziennym oczekiwaniom i troskom.

Kluczową sprawą dla nas są emocje dziecka, oraz dążenie do ich dobrego samopoczucia poprzez zaspokajanie ich potrzeb. Naszym zadaniem jest sprawić aby dzieci spędzały u nas czas miło i ciekawie, ale przede wszystkim aby czuły się dobrze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu praca z dziećmi idzie nam sprawnie, od lat możemy się pochwalić pozytywnymi opiniami wystawianymi przez zadowolonych Rodziców.

Oferta dla Twojego dziecka

Jesteśmy po to, aby być wsparciem Twojego dziecka.

Adaptacja

Jest to długi i delikatny proces. Nasz autorski harmonogram adaptacji powstał na bazie doświadczeń i obserwacji potrzeb dzieci i rodziców

ŚWIEŻE POWIETRZE

„Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie". Wiosną i latem dotleniamy się przez całe dnie, ale również w okresie jesienno-zimowym wychodzimy codziennie na dwór.

ZAJĘCIA

Nasze zajęcia dzielimy na: sensoryczne, muzyczne, artystyczne,  językowe (angielski), logopedyczne i manualne

DOŚWIADCZENIE

Kwalifikacje oraz doświadczenie które posiadamy pomagają nam sprostać codziennym oczekiwaniom i troskom.