Zespół

Powstaliśmy jako pierwsi w Grójcu. Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

ANNA PIWOWARSKA

ZAŁOŻYCIELKA

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawvza z plastyką. Założycielka Wesołych Żabek, pedagog z krwi i kości, biegle posługuje się językiem bobasów, potrafi zdiagnozować każdą niewypowiedzianą potrzebę dziecka, pasjonatka pracy z najmłodszymi, mocno ukierunkowana w niej na emocje małego człowieka.

Dusza artystyczna, pielęgnująca w sobie wewnętrzne dziecko co jest kluczem do sukcesu w komunikacji z innymi dziećmi. Autorka wszystkich malunków na ścianach w Żabkach. Prywatnie mama Ignasia i Łucji. Kreatywna, pozytywnie zakręcona ale czuwa nad nią poukładana i stąpająca mocno po ziemi Ciocia Monika.

MONIKA MROLA

ZASTĘPCA

Związana z Żabkami od 2010 r. Zaangażowana w pracę z dziećmi i rodzicami. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim. Ściśle współpracuje z innymi ciociami dbając o potrzeby bezpieczeństwa, akceptacji i aprobaty, aktywności poznawczej oraz potrzeb kontaktu społecznego naszych małych domowników.

Każdego dnia swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą o małym człowieku wspiera jego codzienny rozwój. Zachęca dzieci do oswajania się z językiem angielskim poprzez wesołe zabawy wykorzystując przy tym zmysły słuchu, smaku i dotyku. Prywatnie Mama 5-letniej Anielki, dzięki której rozumie obawy Rodzica zastanawiającego się nad zapisaniem swojego maluszka do żłobka. Kreatywność i energia to jej drugie imię.

RENATA BIAŁOSKÓRSKA

Logopedka związana z Żabkami od 2012 r. Jest neurologopedą, terapeutą wczesnego wspomagania i terapeutą SI. Prowadzi zajęcia logopedyczne w grupie, jej indywidualne podejście pozwala ocenić stopień rozwoju dziecka, wychwycić ewentualne nieprawidłowości. Zajęcia prowadzone są w ciekawej formie, porównywalne do przedstawienia w teatrze z udziałem dzieci. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci, fascynatka swojej pracy.